Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis Reye Mysteria

Jméno - Oscar Gutierrez Rubio

Váha - 80 kg

Výška - 166 cm

Mysterio (narozený 11. prosince 1974 v San Diegu, Kalifornie), je Mexičan-americký profesionální zápasník současně hrát pro World zábava zápasu (WWE) na SmackDown! značka jako proud World přeborník v těžké váze.

Mysterio je známý pro jeho vzdušné zápasové techniky a vyhrál WCW/WWE šampionát těžké váhy osmkrát - víc než Óscar Gutiérrez Rubio, lépe známý jeho jmény prstenu Rey Mysterio, Jr., Rey Mysterio, Jr. a Rey někdo jinde v historii.

 Mexiko

Gutierrez je lucha libre luchador jak je jeho strýc a trenér, Rey Mysterio, Sr. On debutoval jako zápasník v dubnu 1989 ve věku 14 v Tijuana, Mexiko. On byl příliš mladý zápasit ve Spojených státech jak atletických pověřeních by nedal jemu licenci. Technicky, on byl také underage v Mexiku ale vynucení byl obecně laxní. V Mexiku, používat herecké jméno Colibri (hummingbird ve španělštině), on začal svár s dalším luchador, Psicosis (kdo byl také cvičen Rey Misterio, Sr.). Tento spor trval několik roků dokonce po kariéře Gutierreze přesunuté do USA, když on se otočil 18, jeho strýc dovolil jemu používat prstenové jméno “Rey Misterio, Jr.” Gutierrez později měnil hláskování k “Rey Mysterio, Jr.” a nakonec klesl “juniorský”. V Asistencia Asesoría y Administración (AAA) on bojoval s Juventud Guerrera který zahrnoval značkové utkání s Guiterrezem a Misterio, Sr. proti Juventud a jeho otec, Fuerza Guerrera.

 

Extrémní mistrovský zápas

V roce 1995 on porazil Psicosis během jejich debutovat zápas na Extreme šampionátu zápasit s (ECW). Tento zápas byl jejich první skutečný dopad v americkém profesionálním zápase, ven ze světového šampionátu zápasit s (WCW) - podporovaný Když světy se srazí plat-na-si prohlížet (PPV). Jejich spor se zastavil na chvíli po mexickém smrtelném zápase v listopadu 1995 u ECW arény ve Philadelphii. Mysterio také se objevil v přehlídce shledání, ECW jeden stát noci 2005, kde on porazil Psicosis.

Welcome on my WWE Heroes Web... =)*

Rey Mysterio best Wideo...

Rey Mysterio & Batista & Bobby Lashley...

Rey Mysterio - Top Ten Moments...

Rey Mysterio vs. Edge....Good Match...

Rey Mysterio & John Cena...

Rey Mysterio - Royal Rumble 2006 Champions..

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rey

(Cady Rubio, 29. 12. 2009 13:34)

Ahojky.. chtěla sem se zeptat jestli Rey pořád působí v RAW nebo WWE a jeho rápasy jsou v televizi... dlouho jsem ho neviděla .. :( a je mi to líto! :( ... Jestli tam je tak prosím o čas a přibližný den... děkuji :-*